top of page

Co v současné době řešíte za situace?

 • Manažer si do svého týmu na pozici vedoucího oddělení vybral interního člověka s potenciálem, bez zkušeností ve vedoucí pozici. Teď potřebuje, aby se nový manažer zapracoval na nové pozici co nejrychleji.

 • Chci získat určitou (vysněnou) pozici

nebo

 • Jsem po rodičovské dovolené/ delší pracovní pauze a chci zase pracovat

 • Mám za sebou náročnou životní situaci a potřebuji se rozhodnout co dál

 • Jsem pilot/ voják z povolání/ pracovník záchranných složek a chci najít řešení v současné situaci. I když mohu využít odborných služeb, které mi nabízí můj zaměstnavatel, rád bych ještě tuto situaci probral s někým mimo obor.

Co nabízím?

Koučovací sezení 

 

Konzultaci před pracovním pohovorem či ujasněním si budoucí kariéry

V případě, že klient neví, co by v životě chtěl dělat nebo se klient rozhodl změnit svou kariéru, mohu klientovi pomoci najít ty správné stupínky k budoucí kariéře nebo zapracovat na určitých dovednostech prostřednictvím koučingu tak, aby se klient mohl posunout správným směrem.

 

Konzultace při návratu do práce 

Nabízím konzultace pro lidi, kteří se chtějí vrátit do pracovního procesu po delší pauze, např. po rodičovské dovolené, po delším pobytu v zahraničí, po nemoci/ úrazu.

Konzultace pro zaměstnance, kteří vykonávají náročné profese (např. zaměstnanci v ošetřujících profesích, pracovníci záchranných složek, piloti, vojáci z povolání a další), jimž hrozí ztráta motivace nebo vyčerpání nebo jsou v náročné životní situaci.

Nabízím svůj pohled na jejich situaci s někým mimo obor.

 • Rozdíl mezi koučinkem a konzultací vidím v tom, že v koučování se zaměřuji na vnitřní změnu, změnu postojů a v konzultaci spíše na hledání možností, co v dané situaci dělat

 • Nabízím maximální diskrétnost při řešení pracovních i osobních záležitostí

 • Nemám smlouvu se žádnou zdravotní pojišťovnou ani s žádným zaměstnavatelem výše zmíněných profesí.

Jak u mě probíhá koučing/konzultace?

 1. Na první konzultaci mi vysvětlíte Váš problém, který chcete řešit.

 2. Pak nabídnu klientovi metody, které mu mohu pomoci při řešení jeho problémů. Tyto metody klientovi vysvětlím.

 3. Nakonec vybereme společně nejlepší možné řešení v dané situaci pro vás a naplánujeme konkrétní kroky, kterými klienta provedu.

Koučovací sezení nabízím dle přání klienta - offline nebo online.

Příklady z mojí praxe:

Situace: Manažer si do svého týmu na pozici vedoucího oddělení vybral interního člověka s potenciálem, bez zkušeností ve vedoucí pozici. Potom rychle potřeboval, aby se nový manažer zapracoval na nové pozici co nejrychleji.

Jak klientovi pomohl koučing? Nejdříve jsem se s klientem pobavila, o jeho důvodech, proč chce novou práci vykonávat. Zjistili jsme, co ho na této práci baví a čeho se obává. Pomocí jedné z technik si klient vytvořil milníky, které chce na své manažerské cestě v prvním roce na pozici, dosáhnout. Našli jsme společně i „návod“ jak se jeho případě překonat/ vyhnout tomu, čeho se obává.

Výsledek: Klient je na manažerské pozici už 3 roky.

Situace: Klient za mnou přišel v době, kdy měl za sebou dost významné životní události, které jsem ještě nezpracoval. Potřeboval si uvědomit,co dál v práci i v životě.

Jak klientovi pomohl koučing a konzultace? Na prvním sezení s klientem, jsem použila metodu EFT, kde jsme odstranily bloky z jeho traumatických zážitků z poslední doby. Na dalším sezení jsem klienta vedla tak, aby našel a uvědomil svoje nové životní hodnoty. Tím, že se je uvědomí, bude v rychleji nacházet nové cesty, které budou v souladu s ním samotným.

Výsledek: Dnes klient má zajímavé zaměstnání v původním oboru a pracuje na sobě dál.

Ceny služeb naleznete zde.bottom of page